Co dát své atletické matce v její době?

Dubna 16, 2021

CO DÁTE SVÉM ZDRAVOTNÍ MATCE

Co dát své atletické matce v její době? Opravdu rádi oslavujeme důležitá data, narozeniny, Vánoce ... Nyní se blíží Den matek a večírek nebude menší. Naše matky si zaslouží zvláštní gesto poděkování a náklonnosti a my jim to samozřejmě uděláme!

Tento příspěvek jsme zaměřili na nejlepší podrobnosti, které můžete své matce udělat, pokud je stejně atletická a dobrodružná jako vy. Doufáme, že vám budou sloužit!

DOPLŇKY PRO SPORT: nejlepší dárek pro sportovní matky a milovníky přírody

Sportovní čepice: Víme, že tvá matka, i když to někdy skrývá, je docela moderní. Už jste někdy uvažovali o koupi čepice? Pokud je odpověď ne, pokračujte v čtení, protože možná nevíte, že dnes jsou čepice součástí oděvu mnoha profesí a sportovců a existuje mnoho druhů čepic v závislosti na činnostech, které děláte každý den.

U značky Uller mají čepice, stejně jako brýle, jednoduché, ale velmi estetické a originální designy, čepice se staly jak sportovním, tak městským doplňkem, což nám dává osobnost a odlišný nádech v našem způsobu prezentace. . Tvé matce se to bude líbit. Na co ještě čekáte, abyste jí mohli dát nejmodernější doplněk sezóny?

CO DÁTE SVÉM ZDRAVOTNÍ MATCE

Sluneční brýle: Když tvá matka přestane odpočívat a nabrat sílu, určitě si bude chtít sundat helmu, brýle a rukavice, pokud je nosí. Je to ideální čas, kdy si můžete sundat sluneční brýle a lehnout si na horu, na břeh řeky nebo uprostřed lesa, abyste pozorovali a uvědomovali si krásu přírody kolem vás. Naše značka specializovaná na sportovní optiku Uller nabízí širokou škálu modelů slunečních brýlí, které jsou ideální pro všechny typy povětrnostních podmínek, ale zejména pro slunečné dny. Rám brýlí je vyroben z nejlepších acetátů celulózy. Každý rám je vyroben a ručně leštěn zcela řemeslně, což zaručuje produkt s povrchovou úpravou Premium, která výrazně převyšuje tržní standardy. Čočky mají kategorii 3, pokud jde o jejich toleranci ke slunečním paprskům, což znamená, že jsou určeny pro dny s dobrými atmosférickými podmínkami, odrážejí odrazy a odráží sluneční světlo na povrchu, jako je silnice nebo moře, čímž vytvářejí větší vizuální měkkost, což znamená větší pohodlí pro oči vaší matky. Kromě toho, že tyto brýle vynikají ochranou, kvalitou a bezpečností, vynikají také estetikou svých designů. Existují barvy, velikosti a tvary pro všechny chutě, ale my se do toho nezapojujeme ... víte víc než kdokoli, co má vaše matka ráda!

Sportovní brýle: Je vaše matka spíš na běh a trailový běh? Nebo dáváte přednost cyklistice nebo vodním sportům, jako je windsurfing? Ať už je vaše odpověď jakákoli, vaše matka se bude muset vybavit dobrými sportovními slunečními brýlemi, aby ji ochránila, když trénuje a pomáhá jí optimalizovat běhy nebo trasy. Chystáme se vám nabídnout nejlepší volbu, kterou na trhu najdete z hlediska kvality a výkonu sportovních brýlí: Naše značka sportovní optiky Uller. Všechny jeho modely jsou vybaveny skvělou ergonomií, která podporuje jejich dokonalé přizpůsobení kontuře obličeje a zajišťuje jejich stabilitu při obvyklých pohybech sportovní disciplíny. Naše kolekce sportovních brýlí má navíc vyměnitelné čočky, jednu lze používat za slunečných dnů a druhou za dnů se špatnými podmínkami. Obě čočky mají ochranu UV400.

sportovní brýle

Sportovní soupravy

Naše matky jsou sportovce, ano, a koketní? Také dobře. Jednou z dobrých věcí na sportu je, že nevynechává estetiku. Sleduje také trendy. Pokud tedy své matce dáte sportovní top s odpovídajícími legíny, aby si dala jógu nebo si zaběhla, poděkuje vám a bude se cítit ještě více motivována k procvičování činností, které má nejraději. 

Pokud vaše matka sněží nebo lyžuje, existuje celá řada velkolepých outfitů, kombinéz a odpočinkových bot, navržených se střihy, povrchovými úpravami a barevnými kombinacemi, díky nimž bude vaše matka chtít žít na sjezdovce a každý den chodit oblečená na ulici se svým týmem . Pytlovité a tlusté lyžařské kalhoty, které jsme kdysi nosili, se již nenosí a odpočinkové boty jsou nyní módní obuví. Je květen a teď vaše matka nebude moci používat své nové lyžařské vybavení, ale čas rychle utíká a než se nadějete, budete na sedačkové lanovce! 

Doplňte tuto sadu brýlemi na lyžování nebo na sněžení.V naší značce sportovních optik Uller máme různé kolekce a modely lyžařských a sněhových brýlí, některé polarizované, jiné fotochromatické a dokonce některé s výměnnými čočkami, vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a které mají vlastnosti, které dnes v dnešní době těžko najdete. trh. Kromě přizpůsobení obličeji, integrace do jakéhokoli typu přilby, úplného zabezpečení a ochrany očí a zabránění jakémukoli poranění očí, ke kterému může dojít při slunění nebo nárazech při sportu, jsou tyto brýle navrženy s vynikajícím vkusem. A velkolepé barvy. Jsou velké, nápadné a velmi vizuální, ale jednoduché, minimalistické a střízlivé. Vyzařuje takovou auru elegance, že po více než jednu a více než dvě sezóny jsou sjezdovky plné brýlí Uller.

CO DÁTE SVÉM ZDRAVOTNÍ MATCE

Pokud naopak vaše matka cvičí na kole, kupte jí nějaké cyklistické punčochy, které mohou být dobrou volbou. Nejen, že si je můžete obléknout na kole, ale můžete jim dát i dvojí využití: můžete si je obléknout po městě a nepřitahuje pozornost ani nevyvolává úžasu, protože v této sezóně jsou cyklistické kalhoty trend v kombinaci s teniskami, nadměrným topem nebo tričkem a sakem. Pokud jste praktičtí a chcete svou matku překvapit dvojitým dárkem, neváhejte a rozhodněte se koupit jí cyklistické punčochy. Doporučujeme, aby byly černé, abyste je mohli kombinovat se zbytkem oblečení, ať už sportujete nebo ne! A pokud spíše potřebujete sportovní brýle, pak to bude dárek. Můžete jim je darovat jako doplněk k dárkům, o kterých jste již přemýšleli, nebo je můžete darovat sami, protože kolekce dostupné na našich webových stránkách jsou velmi cool, nenechte si je ujít!

Dalším nápadem je dostat své matce běžecké boty, pokud mohou jít se zbytkem oblečení, lépe! Mějte na paměti, že existuje široká škála modelů a typů obuvi, přičemž každá z nich bude přizpůsobena typu trasy nebo závodu. Přemýšlejte také o tom, zda potřebujete tréninkové boty, které jsou nejběžnější a mají spoustu polstrování, jsou dostatečně chráněny a vybaveny různými výztuhami. Jsou navrženy tak, aby vydržely dlouhou dobu, nebo pokud naopak hledáte smíšené boty, které, pokud nevíte, jsou ty, které se používají jak pro trénink, tak pro závodění. Jsou lehčí než tréninková obuv a jsou náchylnější k opotřebení. Jsou více zaměřeny na typ běžce, který trénuje denně. A konečně, pokud je vaše matka sportovec na úrovni a soutěží, kupte jí nějaké soutěžní boty!, Které se vyznačují nízkou trvanlivostí a ochranou as minimálním polstrováním, které chrání nohu, a přidejte sluneční brýle nebo sportovní brýle, které doplní váš dárek.

KNIHY O SPORTECH, PŘÍRODĚ A INSPIRACI

CO DÁTE SVÉM ZDRAVOTNÍ MATCE

Víme, že i když vaše matka nestojí na místě a miluje život ve venkovním sportu a v dobré společnosti, jsme si jisti, že také ráda prožívá své zenové chvíle a sedí na pohovce, vedle okna s čajem a dobrá kniha, která vás bude doprovázet několik hodin. Nabízíme vám několik nápadů na knihy, které vám mohou pomoci, pokud jste milovníky sportu a máte žízeň se vždy naučit trochu víc:

„Utíkej nebo zemři“ (Kilian Jornet). Vaše matka je konkurenceschopná, že? pak je to vaše kniha. Kilianovi Jornetovi, současnému šampiónovi oblohy, se podařilo překonat jeden z nejtěžších fyzických testů, jaké existují: lezl a sestupoval Kilimandžárem rekordní rychlostí a časem. Tato kniha představuje jeho příběh síly a zlepšení. Poskytuje klíče potřebné k soutěžení a především k vítězství.

„Cyklista“ (Tim Krabbé) Cyklista je příběh závodu, Tour Mont Aigoual, vyprávěný jedním z jeho účastníků Timem Krabbém. Tento román je také emocionální poctou jedinečnému sportu a jeho skvělým postavám. Brilantnost příběhu, který intenzivně vyjadřuje trýznivou povahu cyklistiky, a krása pocty, kterou vzdává utrpení, činí Cyklista ve skutečném milníku, který je od svého původního vydání oslavován jako mimořádná kniha.

„Utíkej a ži“ (Emelie Forsberg) Inspirativní dílo poznávající klíče k skyruningu a nejlepší tipy pro zdravou výživu a životní styl. Tato autobiografická kniha je jak sportovním průvodcem, tak příručkou osobního rozvoje. Je to svědectví ženy, která sdílí svou lásku k přírodě, ke každodennímu štěstí v horách a k tajemstvím svého těla. Je to pozvánka na jógu na zahradě, vaření zdrojů na zahradě, zdravé stravování a lepší běh. 

MATERIÁL PRO CVIČENÍ DOMA

CO DÁTE SVÉM ZDRAVOTNÍ MATCE

Sportovat venku je ideální, ale někdy kvůli nedostatku času vaše matka určitě nemůže věnovat celé večery nebo dopoledne tréninku mimo domov. Mít doma materiál pro sport, který může sloužit jako doplněk, když život jde rychleji než my:

  • Podložka / podložka: Je důležité, aby vaše matka cvičila své tělo na pevném podkladu a aby se přizpůsobilo cvikům, které bude provádět, aby se předešlo zranění způsobenému špatným držením těla nebo nestabilními úlevami. Ujistěte se, že rohož má správnou tloušťku a zda ji vaše matka použije pro jógu. Také pokud si ho chce vzít do posilovny nebo pokud si myslíte, že ho použije pouze k tréninku z domova. Skvělý instruktor jógy Xual Lan jóga a vědomý trénink, věnuje celý článek na svém blogu správné volbě podložky na jógu. 
  • Fit Ball: Velká plastová koule, obvykle světle modrá nebo zelená, zjevně nevypadá jako nejnáročnější materiál, pokud jde o sport; Ale nepodceňujme tento produkt, protože má velký potenciál, pokud jde o břišní práci, rovnováhu a pružnost. Vaše matka může také relaxovat s tímto míčem a číst nebo sledovat televizi na něm, protože upřednostňuje správné držení zad.
  • Válec na drcení: Pokud je vaše matka milovnicí označených a definovaných abs a už neví, jaká rutina má pokračovat v tréninku, který ji unavuje a vy si všimnete, že se stále zdokonaluje, kupte jí váleček na drcení. Materiál je poněkud komplikovanější naučit se používat, protože musíte udržovat velmi specifické držení těla a cvičení se může trochu lišit od toho, co jste dosud cvičili. Nejlepší část? Vždy můžete trochu víc natáhnout ruce, trochu více držet v zavěšení, trochu utáhnout jádro ... S tímto materiálem se můžete vždy zlepšit!
  • AirPods: Pravděpodobně nejlepší vynález za celá staletí. Sbohem kabely, sbohem zamotání v kapse, sbohem, když musíte běžet s mobilem v ruce, protože pokud ne, sluchátka nedosáhnou k vašim uším. Poslouchat hudbu teď je jako mít na sobě náušnice. Dáte si do uší dvě sluchátka a necítíte kolem sebe žádné nepohodlí. Tento doplněk způsobil revoluci ve světě obecně, ale zejména ve sportu. Přineslo mu to pohodlí a udělalo z cyklistiky, běhu, lyžování… sport, ve kterém lze hudbu poslouchat mnohem dynamičtěji a bezpečněji. Pokud je vaše matka ještě nemá ... To a některé sluneční brýle by byly dárkem!
ZKUŠENOSTI A SPORTY DOBRODRUŽSTVÍ
 CO DÁTE SVÉM ZDRAVOTNÍ MATCE

Pokud vám jde spíše o dávání zážitků než o hmotné předměty, navrhujeme několik zábavných plánů, které můžete s matkou udělat, a to ještě více s vědomím, že vášnivě sportuje a je obklopena přírodou! Pokud jste nikdy neudělali via ferratu, teď je ten správný čas. Pokud jste již tuto zkušenost prožili, na co čekáte, až si ji zopakujete? Stojí za to udělat tyto trasy, které jsou na půli cesty mezi horskou turistikou a horolezectvím kdekoli ve Španělsku, ale nejlepší místo k tomu najdete v Álavě na trase Sobrón na břehu řeky Ebro. 100% vodorovně a má délku 550 metrů. Před rezervací se ujistěte, že se vaše matka nebojí výšek!

Pokud vaše matka ráda jezdí na kole a dobré víno, tento plán je pro ni: Vinařská stezka kolem Sierra de Cantabria. Tato cyklistická trasa prochází Álavou, La Riojou, Navarrou a částí Burgosu. Kromě šlapání obklopeného vegetací, úrodností a nepřetržitou zelení, která je tak charakteristická pro tyto oblasti Španělska, budete cestovat po polích plných vinic a klenotů dědictví, které byly postaveny vedle klidných vesnic věnovaných kultuře vína. Budete muset udělat zvláštní zastávku, abyste si odpočinuli a nabrali novou sílu, protože tato trasa je dlouhá téměř 100 kilometrů. Doufáme, že vy i vaše matka jste připraveni na toto dobrodružství!

Už jste byli na pláži Mundaka? Neměli byste ji navštěvovat jen kvůli potenciálu, který má k procvičování surfování a windsurfingu, ale kvůli barvám, které zdobí místo, které se zdají být jemně promyty kdykoli během dne, tvarem skal, které obklopují jeho vody, s Mountem vpředu a v dálce lze snímat tvar poustevny. Pokud vaše matka miluje vodní sporty a ví, jak ocenit a ocenit dobrou krajinu, neváhejte ji vzít do Mundaky v Baskicku. Bude pro vás nemožné nechat si ujít některý z dárků, které jsme vám v článku nechali ... teď už jen potřebujete vědět, který z nich ji nejvíce nadchne!

Od Ullera doufáme, že máte kouzelný den a že se vaše matka cítí výjimečnější než kdy jindy. Zážitek a doplněk k vaší matce, která miluje přírodu a sport, bude nepochybně velkolepým dárkem! Jděte do toho a podívejte se na možnosti čepic, slunečních brýlí, sportovních brýlí a lyžařských masek, které pro vás máme. Nebudeš litovat!


Související publikace

5 dokonalých dárků ke dni otců
5 dokonalých dárků ke dni otců
Už nemysli! Kupte tátovi ten sportovní doplněk, po kterém touží. Ve společnosti Uller® vám nabízíme těchto 5 možností dárků ke Dni otců, které budou po dlouhou dobu určitě vašimi oblíbenými
číst dál
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Sportovní brýle pro běh jsou nezbytné, když cvičíte běh a trekking. Venkovní sporty jsou pro tělo i ducha extrémně osvobozující. Nejen jakýkoli pár depo brýlí
číst dál
Nejlepší brýle pro sport 2021 | Sportovní brýle Uller® BOLT!
Nejlepší brýle pro sport 2021 | Sportovní brýle Uller® BOLT!
Objevte naše nové sportovní brýle Uller® BOLT vyrobené sportovními a dobrodružnými profesionály a vždy hledejte maximální pohodlí a lehkost při sportu, jako je běh
číst dál
Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!
Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!
Sjezdovky jsou již otevřené, sníh na nás čeká. A od společnosti Uller® máme vše připraveno k akci. Z tohoto důvodu je náš tým designérů a vášnivý zároveň
číst dál
Lyžařské brýle s výměnnými skly ... Důležitější než jste si mysleli!
Lyžařské brýle s výměnnými skly ... Důležitější než jste si mysleli!
Vždy musíme být vybaveni nejlepším možným způsobem. Ochrana našeho vidění a našich očí je zásadní a zároveň se musíme přizpůsobit povětrnostním podmínkám, které zde existují
číst dál
Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!
Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!
Znáte již naši novou kolekci lyžařských masek "The Wall"? Nenechte si to ujít! Uller® ve sportovním oblečení nikdy nezůstává pozadu. Náš tým designérů a freerideových nadšenců
číst dál
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Navzdory tomu, že letošní rok 2020 byl něco netypického, chtěli jsme od Uller® i nadále nabízet našim freeriderům a sportovcům tu nejvyšší možnou kvalitu, aby bylo možné tento sportovní zážitek i nadále pociťovat.
číst dál
F * CK 2020 | ULLER
F * CK 2020 | ULLER
Bezpochyby to všichni říkáme nahlas: FUCK 2020! Skutečně radikální rok ... chápeme, že to byl skutečně tento rok, těžko pochopitelný, těžko vysvětlitelný a také těžko překonatelný, ... ALE
číst dál