Nejnovější lyžařské brýle Objevte nový Uller Snowdirft!

Února 16, 2021

sněhová maska

Trendy sportovního oblečení jsou stále na vzestupu a náš tým designérů Uller®, zanícení milovníci lyží, vytvořili specializovanou kolekci pro freeridery v srdci; pět jedinečných modelů lyžařské masky zaměřené na pohodlí, užitečnost, kvalitu a výkon těch nejextrémnějších lyžařů a snowboardistů ... Přihlašujete se mezi ně?

Je to nepochybně nejideálnější způsob lyžování! s lyžařské masky které jsou opravdu přizpůsobeny potřebám lyžařů a zároveň vypadají skvěle v akci!

Jakmile jsme vyzkoušeli všechny naše brýle z kolekce ULLER SNOWDRIFT® Byli jsme schopni shromáždit všechny potřebné informace k vývoji potřebných návrhů a úprav, abychom vyhověli nejvyšším požadavkům sportovců. Konečně jsme dostali prémiové výsledky na nejvyšší úrovni ... Přesvědčte se sami!

NAKUPUJTE KOLEKCI SNOWDRIFT


Co děláme lyžařské masky ULLER SNOWDRIFT®?


LYŽAŘSKÉ MASKY S VYMĚNITELNÝMI MAGNETICKÝMI ČOČKAMI

Modely v naší kolekci ULLER SNOWDRIFT® zahrnuje systém výměny magnetických čoček. Systém, který umožňuje výměnu čoček kdykoli, v závislosti na povětrnostních podmínkách v daném okamžiku. Rychlé, jednoduché a pohodlné! Je to díky magnetům, které jsme začlenili, kromě ukotvení objektivu k rámu je to velmi snadné. Představte si, že jste schopni vyměnit čočky za pouhé 2 sekundy!

Výměnné magnetické čočky

KROMĚ!!

Zahrnují DVA různé ČOČKY, které si můžete vyměnit podle svých potřeb na skladě: 

 • Hlavní objektiv kategorie 3, ideální pro slunečné dny.

Objektivy v kategorii 3

 • Sekundární čočka kategorie 1 pro dny s nízkou viditelností a špatné podmínky.

Objektivy v kategorii 1

 

PREMIUM SKI MASKY S TECHNOLOGIÍ OBJEKTIVU VYSOKÁ TECHNICKÁ VÝKONNOSTNÍ OPTIKA X. POLAR

Naše kolekce Lyžařské brýle ULLER SNOWDRIFT®Je vyroben nejmodernější technologií v optice na světě! S našimi čočkami High Tech Performance Optics X-POLAR dosahujeme definice a jasnosti nad normální, což umožňuje jezdcům lépe ocenit jejich prostředí s ideálním kontrastem a velkolepou barvou. Jeho velká ostrost dokáže zvýšit kontrast a věrnou věrnost barev, a tím zlepšit vidění okolí a reliéf.

Čočky našeho lyžařské masky ULLER SNOWDRIFT® Vyrábíme je z těch nejlepších materiálů, abychom dosáhli větší odolnosti a tvrdosti proti nárazu a spolu s nimi i větší ochranu proti ultrafialovému záření. To vše bez zanedbání lehkosti, která vám poskytne větší pohodlí v akci !!

sněhová maska

LYŽAŘSKÉ MASKY S VĚTRACÍMI KANÁLY 
Při výběru lyžařských brýlí je jedním z nejdůležitějších faktorů to, že mají speciální ventilační systém. Většina běžných brýlí nechává vzduch nesmyslně procházet, když je správné, že umožňují správnou cirkulaci vzduchu v sobě, jak to navrhl náš tým jezdců při vytváření naší nové kolekce lyžařské masky ULLER SNOWDRIFT®Speciálně pro vás, freeridery v srdci.

Náš ventilační systém snižuje pocit tepla a snižuje možnost pocení díky našim bočním a předním větracím otvorům s cílem přímého přívodu vzduchu a rychlejší cirkulace. 

Jsou dokonale integrovány do struktury lyžařská maska, mezi pěnovými vrstvami, které kromě pohodlí a přizpůsobení splňují důležité poslání vytvořit větší prostor mezi čočkou a našimi očima, který podporuje ventilaci.

 

lyžařské masky nové výměnné čočky

LYŽAŘSKÉ MASKY S OŠETŘENÍM ANTIFOG / ANTIVAHO

Další základní funkcí, kterou je třeba vzít v úvahu, je systém proti zamlžování nebo proti zamlžování. S novou kolekcí lyžařské masky ULLER SNOWDRIFT®  na zamlžování můžete zapomenout! Zvláště když je horší v méně chladných dnech nebo během aerobních aktivit do kopce, jako je lyžování v terénu nebo horolezectví.

Zamlžování je způsobeno hromaděním par způsobeným rozdílem teplot mezi exteriérem a interiérem. Abychom tuto situaci vyřešili, ve společnosti Uller jsme zkombinovali řadu řešení, aby se jezdci cítili v naprosté důvěře a svobodě při lyžování se svými lyžařské masky:

 • Dvojitá čočka (dvouvrstvá) s ochranou UV-400
 • Antifog léčba (anti-mlha)
 • Větrací otvory

   

  LYŽAŘSKÉ MASKY KOMPATIBILNÍ S PŘILBAMI

  Existují některé masky, které k helmě dobře nesedí, mnoho z nich vyžaduje speciální masku. Nicméně naše Lyžařské brýle ULLER SNOWDRIFT® Jsou navrženy standardizovaným způsobem, aby se správně vešly do helem všeho druhu - obecně, což z nich dělá více než ideální kousek, který můžete zahrnout mezi své sportovní doplňky, když vyrazíte do sněhu. 

  lyžařské masky nové výměnné magnetické čočky 

  LYŽAŘSKÉ MASKY S PRUHEM S ÚPRAVOU PROTI POSUVU

  A nemůžeme zapomenout na detail v našem lyžařské masky ... pásky! Ve sbírce ULLER SNOWDRIFT® Zaměřili jsme se také na zahrnutí protiskluzových a nastavitelných nastavovacích popruhů, které jsou ideální pro všechny typy hlavy a obličeje, s cílem lyžařská maska stát pevně a bez možnosti sklouznutí. 

   

  sněhová maska

   
  MASKY S PREMIUM KVALITOU

  Naše kolekce Lyžařské brýle ULLER SNOWDRIFT® Jsou vytvořeny a pro freeridery. Naše kolekce s nejvyšším technickým výkonem zaručuje nejlepší výkon a maximální spolehlivost v nejextrémnějších podmínkách během tréninku Freeride.
  Všechny naše návrhy lyžařské masky Jsou navrženy podle potřeb, které náš freerider tým požaduje od produktu, a to jak z hlediska materiálů, tak pohodlí.
   

  lyžařské masky nové výměnné magnetické čočky

  Ullere® je oficiální sponzorující značka: Grupo Aramon (Formigal, Panticosa, Cerler, Javalambre a Valdelinares), Astún, Altitude HeliSki Aragón, Whistler Wander, Boi Taüll a El Dorado Freeride

   

   

  Oficiální sponzoři formigal cerler panticosa javalambre valdelinares

   


   Související publikace

   Objevte důležitost nošení sportovních slunečních brýlí!
   Objevte důležitost nošení sportovních slunečních brýlí!
   Každý dobrý sportovec by měl do základní výbavy zahrnout sportovní brýle, protože jsou klíčovým prvkem ochrany očí před údery nebo slunečním zářením. Ale sportovní sluneční brýle
   číst dál
   Objevte 10 věcí, které jste o windsurfingu nevěděli!
   Objevte 10 věcí, které jste o windsurfingu nevěděli!
   Windsurfing je sport plný tajemství a kuriozit, které budete rádi objevovat. Dále vám řekneme o předcích této praxe, o místech, která vám nebudou chybět, pokud se vám líbí
   číst dál
   Unikátní výhody outdoorových sportů Jarní vydání
   Unikátní výhody outdoorových sportů Jarní vydání
   Pokud sport ve vašem životě v současné době kolísá a vy jste jej dosud nezaradili do seznamu svých zvyků, může být jaro ideálním obdobím, kdy můžete udělat skok. Níže vám nabízíme výhody
   číst dál
   10 věcí, které potřebujete o Tour de France vědět
   10 věcí, které potřebujete o Tour de France vědět
   Je těžké najít někoho, kdo o Tour de France nikdy neslyšel, ale ... Myslíte si, že o této legendární sportovní akci víte všechno? Čtěte dál a objevte 10 věcí
   číst dál
   Brýle na cyklistiku Připravte se na horskou cyklistiku!
   Brýle na cyklistiku Připravte se na horskou cyklistiku!
   Pokud uvažujete o koupi cyklistických brýlí pro vaši další cestu na silnici nebo v horách, řekneme vám, jaké aspekty byste měli vzít v úvahu před přidáním produktu do nákupního košíku.
   číst dál
   7 španělských sportovců, kteří se zapsali do historie
   7 španělských sportovců, kteří se zapsali do historie
   Naše země byla bezesporu charakterizována jako světová velmoc ve světě sportu. Úroveň profesionálního sportu ve Španělsku byla měřítkem v různých disciplínách, kde jsou sportovci
   číst dál
   Objevte 5 okamžitých výhod cyklistiky!
   Objevte 5 okamžitých výhod cyklistiky!
   Jízda na kole je bezpochyby výbuch. Cítíte, jak vám vítr fouká do tváře, zatímco šlapete po některé z nejkrásnějších scenérií ve Španělsku nebo na světě ... Čtěte dál a objevujte, které jsou
   číst dál
   Vyřešili jsme nejčastěji kladené otázky ohledně polarizovaných brýlí!
   Vyřešili jsme nejčastěji kladené otázky ohledně polarizovaných brýlí!
   Od společnosti Uller® vám chceme vysvětlit, co přesně to znamená, že naše sluneční brýle jsou polarizované, a také vysvětlíme, jaké výhody má tento typ polarizovaných slunečních brýlí a proč byste měli
   číst dál