Optická móda Ideální dárek pro Reyes!

Prosince 26, 2020

dej sněhové masky

UŽ VÍTE, CO DÁVAT V REYES?

Slavnosti se téměř blíží ke konci, ale nemůžeme zapomenout na 6. ledna, kdy s radostí oslavujeme Den tří králů. Datum, kdy se nakonec znovu vznáší magie, iluze a dary. Je to příležitost dát této zvláštní osobě ten nejlepší dárek. Ve skutečnosti je jedním z nejlepších nápadů rozdávat sportovní optickou módu, pokud vášeň směřuje ke sportu! Lyžařské masky, sluneční brýle a sportovní brýle jsou trendy dárků v roce 2021.

Je to příležitost dát této zvláštní osobě nejlepší dárek a bezpochyby letošní neuvěřitelný dárek je optická móda: sluneční brýle, lyžařské masky a sportovní brýle. Iluze sportu letos v roce 2021 roste více než kdy jindy a nikoho nepřekvapuje, že po tak neobvyklém roce, jakým byl rok 20202, se chceme ponořit do hloubky a ponořit se do nejextrémnějších dobrodružství v horách, sníh, asfalt a moře, a to bude nepochybně vyžadovat nejlepší ochranu optická móda může nabídnout, zvláště pokud má nejlepší design a nejlepší kvalitu, nemyslíte? Proto v Uller® Chceme vám dát ty nejoriginálnější možnosti a nápady, které můžete doručit na Den tří králů. 

dej sněhové masky

DÁVEJTE ADRENALIN

Jaký lepší dárek než ten, který vám umožní prožít jedinečné zážitky se svými přáteli nebo rodinou? Přinášíme vám dokonalý návrh pro milovníky sněhu: lyžařské maskyEn Uller® Jsme vždy na vrcholu sportovních módních trendů, a proto máme v srdci pestrou kolekci specializovaných brýlí pro freeridery. 

Kromě toho nikdy neuškodí poskytnout zdraví a ochranu. Ti, kteří milují lyžování nebo snowboarding, to mají zcela jasné. Cvičení těchto sportů zahrnuje nošení vhodného vybavení a přijetí nezbytných opatření k tomu, abyste si tuto aktivitu užili. Účinky sněhu na vaše oči a zrak se mohou objevit velmi rychle a téměř bez vědomí, proto doporučujeme věnovat jen ty nejlepší dárky. Mluvíme o péči a ochraně zraku. Zde je několik tipů na dárky pro tento den tří králů:

dej sněhové masky

SKI MASKY 

Masky vyrobené nejpokročilejší technologií v optice na světě. Má vysoce výkonné optické čočky X-POLAR pro dosažení definice a jasnosti nad normální úroveň, což umožňuje jezdcům lépe ocenit jejich okolí. 

Lyžařské masky ULLER SNOWDRIFT® Jedná se o modely, které zahrnují systém výměny magnetických čoček, který umožňuje výměnu čočky kdykoli, v závislosti na povětrnostních podmínkách v daném okamžiku. 

Dáváte nejen adrenalin, ale také pohodlí! Co je to super?

Na co bychom neměli zapomenout?

Zvolené sněhové brýle musí vždy vyhovovat normám ISO, aby správně chránily před slunečním zářením. Je také velmi důležité, aby byly schváleny CE a aby dodržovaly evropské bezpečnostní předpisy. 

Brýle musí poskytovat vynikající vidění, aby byla zajištěna lepší mobilita a vizuální dosah. Toho je dosaženo, pokud si koupíte brýle s vysokým technickým výkonem, které vám umožní sportovat i v těch nejextrémnějších podmínkách. 

dej sněhové masky

CO VÁM DOPORUČUJEME?

Jakmile se rozhodnete podat čistý adrenalin, ať už partnerovi, synovi, otci, bratrovi atd. Jde o to, že se rozhodnete také dobře investovat do kvalitního produktu, protože mluvíme o brýlích, která správně chrání vaše oči a při výběru musíte být velmi opatrní. S tímto nepředpokládáme vysoké výdaje, ale získání těch, které se nejlépe přizpůsobí a splňují potřeby osoby, kterou chcete překvapit. 

KDE A JAK KOUPIT? 

V současné době existuje široká škála lyžařských brýlí s různými standardy, modely a kategoriemi. Je důležité, abyste se nejen řídili modelem nebo barvou brýlí. Ano ... víme, že jsou všechny velmi cool, ale je nutné, abyste před nákupem věděli o fungování každého modelu nebo barvy.

Brýle přicházejí s různými kategoriemi filtrů objektivů, od CAT 0 do CAT 4. Tato čísla znamenají, jak tmavé nebo světlé jsou čočky, a také míru absorpce světla, kterou poskytují. Je důležité mít na paměti, že se to liší od absorpce záření, jehož ochrana vychází z ochrany UV400.

Například CAT 0 je ten, který absorbuje nejméně, a všimnete si, protože jsou téměř průhledné, a CAT4 je ten, který absorbuje nejvíce a jsou tmavší. Nejčastěji se používají CAT 1 a CAT3 pro lyžování nebo snowboarding.  

dej sněhové maskyNyní, když víte něco o kategoriích čoček, je také důležité vzít v úvahu:

  • Brýle se systémem „proti zamlžování“ nebo proti zamlžování: To zabrání zamlžení v době činnosti.
  • Brýle, které správně pasují na obličej: Pamatujte, že brýle mají protiskluzové nastavovací pásky, které je dobře uchycují k hlavě a helmě.
  • Brýle s vnitřní ventilací: Jsou to brýle s antikondenzační technologií, které umožňují recirkulaci vzduchu a zaručují tak lepší viditelnost. 
  • Lehké brýle: Hledejte brýle vyrobené z termoplastického polyuretanového materiálu, který poskytuje nejvyšší kvalitu a lehkost. 

Jakmile vezmete v úvahu všechny tyto podrobnosti, jste připraveni vybrat svůj dárek a koupit ho. Doporučujeme vždy koupit si brýle v kamenných obchodech nebo online obchodech, které vám nabízejí kvalitní možnosti s nejlepšími standardy, a především důvěru v tiché získání vašeho daru. 

DÁRKY PRO SPORTOVCE

Sport je zdravý a ujišťujeme vás, že to bude dobře přijatý dárek. Pro ty, kteří se již nějakému sportu věnovali, nebo pro ty, kteří jej navrhli pro tento nový rok, můžete ho překvapit dárkem, který potřebuje nebo se těší. 

rozdat sportovní brýle

SPORTOVNÍ BRÝLE PRO BĚH 

En Uller® nabízíme kolekci sportovních brýlí pro běh, cyklistiku, lyžování nebo pro cvičení jakéhokoli jiného sportu. Objektivy jsou vyměnitelné a součástí balení jsou 2 různé objektivy: jeden pro slunečné dny a druhý pro špatné podmínky. Brýle jsou nastavitelné díky vnitřnímu rámu, kam můžete nasadit korekční čočky.

Nejlepší? Jedná se o sluneční brýle vhodné pro muže i ženy a perfektně se přizpůsobující kontuře obličeje, aby měli veškerou možnou hbitost, kterou sportovní disciplína vyžaduje. Máte možnost zvolit si různé barevné kombinace, podle toho, které nejlépe vyhovuje stylu a osobnosti osoby, které chcete darovat.  

DÁRKY PRO DĚTI

Děti jsou bezpochyby ty, které nejvíce nadchnou dary a překvapení. Zaslouží si také dobrý dárek na Den tří králů! Je důležité myslet na dárky, které jsou pro ně nejlepší a pro ty, které si mohou užít a ze kterých si mohou užít maximum: Lyžařské masky pro děti! 

dej sněhové masky

Naše kolekce dětských lyžařských masek má nejlepší technologii a větší ochranu.  

  • Objektiv CAT 3 pro slunečné a zamračené dny -
  • Objektivy X-POLAR s dvouvrstvým systémem AntiFog s dvojitou vrstvou, který zabraňuje zamlžení s ochranou proti UV-400
  • Vnitřní ventilační systém s antikondenzací pro progresivní recirkulaci vzduchu a zaručuje nejlepší možnou viditelnost.
  • Protiskluzová páska pro perfektní upevnění brýlí k přilbě.
  • Rám vyrobený z termoplastického polyuretanu s maximální lehkostí.

dej sněhové masky

Určitě dárek, který se jim bude zdravě líbit a budou mnohokrát používat! Doufáme, že se vám tyto originální dárkové možnosti líbily ke Dni tří králů. Pokud se vám to líbilo, sdílejte je se svými přáteli a využijte příležitosti a požádejte o další dárek. Nezapomeňte nás sledovat na Instagramu jako @Uller_co zjistit více produktů a výhod.   


Související publikace

Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!
Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!
Sjezdovky jsou již otevřené, sníh na nás čeká. A od společnosti Uller® máme vše připraveno k akci. Z tohoto důvodu je náš tým designérů a vášnivý zároveň
číst dál
Lyžařské brýle s výměnnými skly ... Důležitější než jste si mysleli!
Lyžařské brýle s výměnnými skly ... Důležitější než jste si mysleli!
Vždy musíme být vybaveni nejlepším možným způsobem. Ochrana našeho vidění a našich očí je zásadní a zároveň se musíme přizpůsobit povětrnostním podmínkám, které zde existují
číst dál
Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!
Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!
Znáte již naši novou kolekci lyžařských masek "The Wall"? Nenechte si to ujít! Uller® ve sportovním oblečení nikdy nezůstává pozadu. Náš tým designérů a freerideových nadšenců
číst dál
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Navzdory tomu, že letošní rok 2020 byl něco netypického, chtěli jsme od Uller® i nadále nabízet našim freeriderům a sportovcům tu nejvyšší možnou kvalitu, aby bylo možné tento sportovní zážitek i nadále pociťovat.
číst dál
F * CK 2020 | ULLER
F * CK 2020 | ULLER
Bezpochyby to všichni říkáme nahlas: FUCK 2020! Skutečně radikální rok ... chápeme, že to byl skutečně tento rok, těžko pochopitelný, těžko vysvětlitelný a také těžko překonatelný, ... ALE
číst dál
Sdělte nám, jakou sněhovou masku používáte, a my vám řekneme, kdo jste!
Sdělte nám, jakou sněhovou masku používáte, a my vám řekneme, kdo jste!
Z Uller® vytváříme sněhové masky pro lyžování a snowboarding pro a pro freeridery. Víme, že v horách je pro naše sportovce osobnost a styl něco velmi důležitého. Následovat
číst dál
Co dát své atletické matce v její době?
Co dát své atletické matce v její době?
Vaše matka je rozená sportovkyně a nevíte, co jí můžete dát v její zvláštní den? Nebojte se a důvěřujte nám! Zanecháme vám spoustu krásných nápadů, abyste mohli být fenomenální se svou matkou a polštářem.
číst dál
Aymar Navarro je třetí ve finále Freeride World Tour ve Verbier
Aymar Navarro je třetí ve finále Freeride World Tour ve Verbier
Aranský lyžař Aymar Navarro stojí na stupních vítězů velkého finále Freeride World Tour 2021 s bronzovou medailí v rukou. Kromě toho, že byl korunován na třetím místě v největší konkurenci
číst dál