Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!

Prosince 29, 2020

nejprodávanější lyžařské masky v roce 2020

Navzdory skutečnosti, že rok 2020 byl netypickým rokem a trochu obtížnějším, než jsme si kdy dokázali představit ... ve kterém bychom rádi měli více sněhu a více příležitostí k tomu, ne všechno bylo špatné! Některé z našich jezdci Postupně měli příležitost znovu přijít do kontaktu s přírodou a sněhem, a to nebyla velká radost, pokud jim to epidemiologická situace dovolí. Tak, mnoho z jezdci kteří věří sněhové masky Uller®, pokud měli možnost vylézt na horu, jakmile napadl první sníh. Jako vždy neváhali použít pro tuto příležitost své lyžařské masky a chránit si oči nejnovější optickou kvalitou.

Chceš vědět co lyžařské masky byli preferováni našimi freeridery? Jak víte, Uller® je značka sportovní optiky vytvořená pro milovníky sportu na nejvyšší úrovni. Z tohoto důvodu nabízejí naše výrobky vysoký technický výkon, který zaručuje nejlepší výkon a maximální spolehlivost v nejnáročnějších podmínkách při profesionálním sportu. 

nejprodávanější lyžařské masky v roce 2020

Navzdory tomu, že letošní rok 2020 byl něco zvláštního, z Uller® jsme chtěli i nadále nabízet našim freeriderům a sportovcům nejvyšší možnou kvalitu, aby zážitek ze sportu zůstal vždy optimální, ať se stane cokoli. A myslíme si, že jsme to dokázali! Naše lyžařské a snowboardové masky Jsou vytvořeny pro a pro freeridery a letos je jako první vyzkoušeli! Náš lyžařské masky Jsou vytvořeny z potřeb, které náš tým freeriderů požaduje jak z hlediska produktu, tak pohodlí. Jakmile budou otestovány, shromáždíme všechny potřebné informace, abychom mohli ve výrobě vyvinout nezbytné úpravy, které splní požadavky. Z tohoto důvodu se jedná o prémiové produkty nejvyšší úrovně! A nejen to říkáme, ale naši jezdci a profesionální sportovci jsou s nimi velmi spokojeni. Nejen, že jsme je viděli, jak neuvěřitelně touží konečně sjet ze svých oblíbených sjezdovek, ale jejich lyžařské masky Uller® byly vždy s nimi!

nejprodávanější lyžařské masky v roce 2020

Naši freeridové a sportovci z týmu Uller® si během tohoto roku 2020 užívali, kdykoli je to možné, maximum všech našich produktů. Ale zdá se, že některé byly jeho oblíbené, umíte si představit, o jaký by se mohlo jednat? Jak by to mohlo být jinak? Lyžařské brýle Freeride V2 získali místo v srdci našeho týmu! Různá škála barev a jejich pohodlí z nich činí perfektní doplněk pro všechny naše freeridery. Naši sportovci vědí, že ve společnosti Uller® máme nejpokročilejší technologii v optice na světě.

To je důvod, proč naše lyžařské masky S čočkami High Tech Performance Optics X-POLAR dosahujeme definice a jasnosti nad normální, což nám umožňuje působivý kontrast a barvy. Vize na sjezdovkách je pro nás velmi důležitá. Víme, že naši jezdci cvičí dobrodružný sport, který vyžaduje nejvyšší kvalitu vidění, a víme, že se na nás mohou kdykoli spolehnout Uller® navzdory skutečnosti, že den může být z hlediska povětrnostních podmínek ošklivý. Nikdy nevíte, kdy vás může vánice zasáhnout!

A jsou pro chlapce i dívky! Skutečnost, že lyžařské brýle přicházejí s výměnnými magnetickými čočkami, odfoukla naše freeridisty. Tento model lyžařská maska zahrnuje systém výměny magnetických čoček. To znamená, že objektiv můžete kdykoli rychle a snadno vyměnit. Náš tým sportovců viděl v této funkci jedinečnou příležitost, protože v závislosti na povětrnostních podmínkách dne na hoře si mohli vybrat, jaký objektiv použít! 

nejprodávanější lyžařské masky v roce 2020

Kromě toho snadnost, s jakou objektiv naší lyžařské masky střídání je jedním z oblíbených našich jezdců. Za pouhé dvě sekundy! Součástí balení jsou dva různé objektivy: jeden ideální pro slunečné dny a druhý pro dny se špatnou viditelností a špatnými podmínkami.

Je to plnohodnotné zařízení dva v jednom! Stejně tak vnitřní ventilační systém s antikondenzací pro progresivní recirkulaci vzduchu zaručuje za všech okolností viditelnost a naši jezdci jsou za všech okolností v optimálních podmínkách pro sjezd z hory. Mezi naše hlavní cíle patří, aby naši profesionální sportovci cvičili svůj oblíbený sport s maximální bezpečností a dodržováním zraku. Proto si naši jezdci vybírají naši lyžařská maska Uller®, protože jak ti, kteří je vyzkoušeli, tak i ti, kteří jsou tady v okolí noví, vždy chtějí víc.

Ale nebylo to jen lyžařské masky Freeride V2, favorit našich sportovců! Jak by to mohlo být jinak, naše elegance a styl lyžařské masky Lavina úplně porazil naše jezdce. V šedé, zelené, modré a černé barvě, ale vždy s rozlišením, které je definuje. A je to tak lyžařské masky Avalanche obsahují polarizované fotochromatické čočky, které přizpůsobují svůj jas povětrnostním podmínkám.

nejprodávanější lyžařské masky v roce 2020

Díky své všestrannosti nabízí našim jezdcům velmi vysoký výkon jak za slunečných dnů, tak ve dnech se špatnými povětrnostními podmínkami, ať už je to mlha, sníh, déšť ... Navíc jeho čočky X-POLAR mají dvouvrstvý systém AntiFog s dvojitou vrstvou zabraňte zamlžení ochranou UV-400. Proto je považován za nejpokročilejší technologii objektivů na trhu! 

Od společnosti Uller® máme jasno v našich prioritách: že naši jezdci vždy najdou naše lyžařské masky optimální podmínky pro provozování vašeho oblíbeného sportu. Velká čistota našich brýlí dokáže zvýšit kontrast a věrnost barev, a tím zlepšit vidění prostředí a reliéf. Co to znamená? Užijte si hory a přírodu s jednou z nejlepších lyžařských masek na trhu. S produktem, který není jen doplňkem k nošení v zasněženém dni, ale umožňuje vám provádět váš oblíbený sport optimálnějším a bezpečnějším způsobem v horách.

nejprodávanější lyžařské masky v roce 2020

Rok 2020 nás bezpochyby motivoval k tomu, abychom měli rok 2021 ještě lepší, pokud jde o kvalitu produktů. Chceme i nadále sázet na freeride a horské sporty jako na náš způsob čerpání svobody a inspirovat se, abychom vždy nabízeli optimální podmínky a kvalitu, jak si naši sportovci a jezdci zaslouží.

Z tohoto důvodu ... Už jste viděli naši novou kolekci lyžařské masky? Necháme vás drby na našem webu. Máme jen malý náznak: ti, kteří je vyzkoušeli, to už milovali! Od té doby Uller® Máme dobité baterie a naše oči jsou upřeny na rok 2021 se spoustou jízdy, spoustou sněhu, spoustou sportu a především adrenalinem a zábavou! Na co čekáš? Rok 2021 je nabitý novinkami a chceme, abyste tu byli, abyste nezmeškali jediný detail.


Související publikace

Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!
Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!
Znáte již naši novou kolekci lyžařských masek "The Wall"? Nenechte si to ujít! Uller® ve sportovním oblečení nikdy nezůstává pozadu. Náš tým designérů a freerideových nadšenců
číst dál
F * CK 2020 | ULLER
F * CK 2020 | ULLER
Bezpochyby to všichni říkáme nahlas: FUCK 2020! Skutečně radikální rok ... chápeme, že to byl skutečně tento rok, těžko pochopitelný, těžko vysvětlitelný a také těžko překonatelný, ... ALE
číst dál
Optická móda Ideální dárek pro Reyes!
Optická móda Ideální dárek pro Reyes!
 Určitě to bude nejlepší dárek! Sluneční brýle vhodné pro muže i ženy a perfektně se přizpůsobující kontuře obličeje, aby dosáhly všech možných pohybů, které disciplína vyžaduje
číst dál
Sdělte nám, jakou sněhovou masku používáte, a my vám řekneme, kdo jste!
Sdělte nám, jakou sněhovou masku používáte, a my vám řekneme, kdo jste!
Z Uller® vytváříme sněhové masky pro lyžování a snowboarding pro a pro freeridery. Víme, že v horách je pro naše sportovce osobnost a styl něco velmi důležitého. Následovat
číst dál
Co dát své atletické matce v její době?
Co dát své atletické matce v její době?
Vaše matka je rozená sportovkyně a nevíte, co jí můžete dát v její zvláštní den? Nebojte se a důvěřujte nám! Zanecháme vám spoustu krásných nápadů, abyste mohli být fenomenální se svou matkou a polštářem.
číst dál
Aymar Navarro je třetí ve finále Freeride World Tour ve Verbier
Aymar Navarro je třetí ve finále Freeride World Tour ve Verbier
Aranský lyžař Aymar Navarro stojí na stupních vítězů velkého finále Freeride World Tour 2021 s bronzovou medailí v rukou. Kromě toho, že byl korunován na třetím místě v největší konkurenci
číst dál
5 dokonalých dárků ke dni otců
5 dokonalých dárků ke dni otců
Už nemysli! Kupte tátovi ten sportovní doplněk, po kterém touží. Ve společnosti Uller® vám nabízíme těchto 5 možností dárků ke Dni otců, které budou po dlouhou dobu určitě vašimi oblíbenými
číst dál
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Sportovní brýle pro běh jsou nezbytné, když cvičíte běh a trekking. Venkovní sporty jsou pro tělo i ducha extrémně osvobozující. Nejen jakýkoli pár depo brýlí
číst dál