Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!

Ledna 22, 2021

Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!

Sjezdovky jsou již otevřené, sníh na nás čeká. A od společnosti Uller® máme všepřipraven jít do akce. Z tohoto důvodu náš tým designérů, kteří se zajímají o freeride, horské sporty a opravdové dobrodružství, tvrdě pracoval po celý rok, aby přinesl nejnovější trendy v lyžařské masky zároveň dáváme vždy přednost kvalitě a optimálnímu výkonu, který děláme v Uller® od našich prvních uvedení na trh.

Při této příležitosti představujeme novou kolekci lyžařských masek vyrobených a pro ty neohrožené hory, kteří se ničeho nebojí: nová kolekce lyžařské masky "CORNICE" : Jedná se o osm jedinečných a exkluzivních modelů masek s čočkami s ochranou UV400 v kategorii 3 přenosu světelnosti. Tato kategorie objektivů je ideální pro slunečné dny s malou oblačností. Objektivy navržené tak, aby vás silně chránily před sluncem, ale zároveň fungují velmi dobře v oblačných prostředích. Vždy jsou navrženy pro kvalitu a pohodlí lyžařů a snowboardistů, kteří chtějí dosáhnout hranice hory ... Chcete vědět více o naší nové lyžařské masky "CORNICE"

lyžařské brýle

 

ZNÁTE NEJLEPŠÍ Z NAŠÍ NOVÉ KOLEKCE SKI MASKY!

 

Od společnosti Uller® vždy hledáme to naše lyžařské masky a tenisky se dotýkají dokonalosti, zatímco ve světě horských sportů dáváme módě význam, jaký si zaslouží. Naše brýle jsou plně přizpůsobeny potřebám našich profesionálních sportovců a freeriderů, kteří vědí, co chtějí být skutečně připraveni na akci!

Způsob, jakým náš tým pracuje na provedení designu lyžařských masek, není jednoduchý, ale vždy pro nás funguje perfektně! Jde o shromažďování všech potřebných informací, aby odtud bylo možné provést všechny nezbytné úpravy a úpravy, aby splňovaly nejvyšší požadavky našich freeriderů a profesionálních sportovců. Chceme, abyste byli neustále tím, kdo nás podrobí zkoušce: ohodnoťte naši práci a analyzujte výsledek, který 99% času naši freeridové milují. Nikdy jsme nemohli dostat desítku, vždy ji může vylepšit a pro pohodlí a aktivitu našich sportovců! 

Náš model lyžařské masky ULLER® CORNICE  vyrobený naším týmem High Tech Performance Optics X-POLAR zahrnuje systém výměny magnetických čoček. Tento inovativní systém umožňuje snadno a rychle vyměnit objektiv, kdykoli to vyžadují klimatické podmínky hory.

 

KOUPIT PRODUKT

 

KVALITA A SHODA

Taky, Lyžařské brýle ULLER® CORNICE Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů k dosažení větší odolnosti a houževnatosti proti jakémukoli typu nárazu. Jedná se o lyžařské masky, jejichž velikost umožňuje jejich klasifikaci jako unisex, protože jsou používány našimi jezdci, muži i ženami! Objektivy X-POLAR, které obsahují dvouvrstvý systém Dual Layer AntyFog, nám pomáhají vyhnout se zamlžování, které je v horách tak nepříjemné, a zároveň chrání naše oči ochranou před ultrafialovým zářením. A to vždy a zároveň nabízí pohodlí a lehkost, které víme, že naši jezdci potřebují!

VENTILACE JE PRIMÁRNÍ

Náš tým Uller® přikládá maximální důležitost vykonávání tvrdé práce, aby našim lyžařským brýlím přinesl specializovaný ventilační systém, který funguje pro naše jezdce po celou dobu na hoře. Správná cirkulace vzduchu, kterou najdeme v lyžařských brýlích Uller® „Cornice“, nám umožňuje dosáhnout pohodlí a lehkosti jako nikdo na trhu.

Náš ventilační systém snižuje pocit tepla, a tím snižuje možnost pocení na obličeji, protože lyžařské masky mají boční a přední ventilaci, aby rychleji a přímo cirkulovaly vzduch. Nezapomeňte na vrstvu pěny, kterou máme mezi čočkou a povrchem obličeje, která poskytuje pohodlí a úplné přizpůsobení se poslání, kterému jsou naše oči upřednostňovány při každé praxi, kterou děláme na hoře.

lyžařské brýle cornice uller

A jako by to nestačilo ... Zapomeňte na mlžení s naším novým lyžařské masky ULLER CORNICE®! Díky úpravě proti zamlžování jsou dny teplejší nebo během aerobní aktivity na svahu snižuje lyžařská maska ​​zamlžování způsobené rozdílem teplot mezi exteriérem a interiérem. Proto se naši jezdci cítí naprosto pohodlně při provádění jakéhokoli druhu činnosti díky: 

  • Dvojitá čočka (dvouvrstvá) s ochranou UV-400
  • Antifog léčba (anti-mlha)
  • Větrací otvory
Lyžařské a snowboardové brýle pro freeridisty Cornice Black / Black - Lyžařské brýle a brýle Blizzard pro muže a ženy

CORNICE SKI MASKY: ABSOLUTNÍ OCHRANA PRO VAŠE OČI!

Modely v naší kolekci ULLER® CORNICE Má čočky s ochranou UV400 v kategorii 3 propustnosti světla. Tato kategorie objektivů je ideální pro slunečné dny s malou oblačností. Objektivy navržené tak, aby vás silně chránily před sluncem, ale zároveň fungují velmi dobře v oblačných prostředích. Co to znamená? Že ochrana, kterou vám tyto čočky nabídnou, bude vždy optimální. Nezáleží na tom, zda je den velmi slunečný nebo zamračený: vaše oči budou mít po celou dobu vždy maximální ochranu, jakou si zaslouží. Musíme si uvědomit, že v horách je tento faktor velmi důležitý. Nezbytný. Náš zrak je vždy to, co nás vede, a my mu musíme dát důležitost, kterou si zaslouží. S naší Ullere® CORNICE to bude vždy zajištěno.

 

X-polární optická technologie

 

PREMIUM SKI MASKY S VYSOKOU TECHNIKOU VÝKONNOSTI X. POLARNÍ ČOČKY TECHNOLOGIE

Naše kolekce Lyžařské brýle ULLER® CORNICE Je vyroben nejmodernější technologií v optice na světě! S našimi objektivy X-POLAR High Tech Performance Optics dosahujeme definice a jasnosti nad normální úroveň, což umožňuje jezdcům lépe ocenit jejich okolí s ideálním kontrastem a působivou barvou. Jeho vysoká ostrost zvyšuje kontrast a věrnou věrnost barev, čímž zlepšuje vidění okolí a reliéf. Ve společnosti Uller® máme nejpokročilejší technologii v optice na světě. Z tohoto důvodu začínají naši freerideri u nás a vždy se rozhodnou zůstat. Je to díky naší High Tech Performance Optics X-POLAR, s níž dosahujeme nadprůměrné definice a jasnosti vidění, což nám umožňuje najít efektní kontrast a barvu v čočce brýlí. 

Proč je náš model ULLER CORNICE® vyroben pro vás?

To je asi lyžařské masky unisex velikost, takže to funguje pro muže i ženy! Kromě toho obsahují objektivy CAT.3 pro slunečné dny a mraky, což je užitečné po celou dobu. Objektivy X-POLAR s dvouvrstvým systémem AntiFog Dual Layer zabraňujícím zamlžování s ochranou UV-400, nezbytné pro sportovní praxi! Náš tým Uller® přikládá maximální důležitost vykonávání tvrdé práce, aby našim lyžařským brýlím přinesl specializovaný ventilační systém, který funguje pro naše jezdce po celou dobu na hoře. Správná cirkulace vzduchu, kterou najdeme v lyžařských maskách Uller® „Cornicel“, nám umožňuje dosáhnout pohodlí a lehkosti jako žádná na trhu. Náš ventilační systém snižuje pocit tepla, a tím snižuje možnost pocení na obličeji, protože lyžařské masky mají boční a přední ventilaci, aby rychleji a přímo cirkulovaly vzduch. Nezapomeňte na vrstvu pěny, kterou máme mezi čočkou a povrchem obličeje, která poskytuje pohodlí a úplné přizpůsobení se poslání, kterému jsou naše oči upřednostňovány při každé praxi, kterou děláme na hoře.

A jako by to nestačilo ... Zapomeňte na mlžení s naším novým lyžařské masky  ULLER CORNICE®! Díky úpravě proti zamlžování jsou dny teplejší nebo během aerobní aktivity na svahu snižuje lyžařská maska ​​zamlžování způsobené teplotním rozdílem mezi vnějškem a vnitřkem.

Stejně tak jeho rám vyrobený z termoplastického polyurethanu s maximální lehkostí nabízí našim freeriderům a sportovcům možnost cvičit svůj oblíbený sport s pohodlnějším pocitem než kdykoli předtím, a zároveň chránit naše oči ochranou před ultrafialovým zářením. A to vždy a zároveň nabízí pohodlí a lehkost, které víme, že naši jezdci potřebují! Samozřejmě nemůžeme zapomenout na náš velký detail lyžařské masky... pásky! V kolekci lyžařských masek ULLER CORNICE® jsme se také zaměřili na zahrnutí protiskluzových a nastavitelných nastavovacích popruhů, které jsou ideální pro všechny typy hlavy a obličeje, aby byla lyžařská maska ​​pevná a bez možnosti sklouznutí. Kromě toho jsou také plně kompatibilní s jakýmkoli typem přilby, se kterou naši profesionální jezdci nebo sportovci provádějí tuto činnost!

X-polární optická technologie

Naše kolekce lyžařské maskyULLER CORNICE® Jsou vytvořeny a pro freeridery. Vždy s nejvyšším technickým výkonem, který zaručuje nejlepší výkon a maximální spolehlivost v nejextrémnějších podmínkách během tréninku Freeride. Všechny naše designy lyžařských masek jsou navrženy podle potřeb, které náš tým freeriderů od produktu požaduje, a to jak z hlediska materiálů, tak pohodlí.

A vy, odvážíte se vyzkoušet naši novou kolekci a opravdu si užít technické vlastnosti, které nabízíme? Hora už na vás čeká a co je lepší doplněk než Lyžařské brýle ULLER CORNICE®nosit pohodlí, kvalitu a nejnovější sportovní oblečení současně!

 

KOUPIT PRODUKT

 

lyžařské masky

Brýle Uller Blizzard

lyžařské brýle

Uller® je oficiální sponzorská značka: Grupo Aramon (Formigal, Panticosa, Cerler, Javalambre a Valdelinares), Astún, Altitude HeliSki Aragón, Whistler Wander, Boi Taüll a El Dorado Freeride.

 

KOUPIT PRODUKT


Související publikace

Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Navzdory tomu, že letošní rok 2020 byl něco netypického, chtěli jsme od Uller® i nadále nabízet našim freeriderům a sportovcům tu nejvyšší možnou kvalitu, aby bylo možné tento sportovní zážitek i nadále pociťovat.
číst dál
F * CK 2020 | ULLER
F * CK 2020 | ULLER
Bezpochyby to všichni říkáme nahlas: FUCK 2020! Skutečně radikální rok ... chápeme, že to byl skutečně tento rok, těžko pochopitelný, těžko vysvětlitelný a také těžko překonatelný, ... ALE
číst dál
Optická móda Ideální dárek pro Reyes!
Optická móda Ideální dárek pro Reyes!
 Určitě to bude nejlepší dárek! Sluneční brýle vhodné pro muže i ženy a perfektně se přizpůsobující kontuře obličeje, aby dosáhly všech možných pohybů, které disciplína vyžaduje
číst dál
Sdělte nám, jakou sněhovou masku používáte, a my vám řekneme, kdo jste!
Sdělte nám, jakou sněhovou masku používáte, a my vám řekneme, kdo jste!
Z Uller® vytváříme sněhové masky pro lyžování a snowboarding pro a pro freeridery. Víme, že v horách je pro naše sportovce osobnost a styl něco velmi důležitého. Následovat
číst dál
Co dát své atletické matce v její době?
Co dát své atletické matce v její době?
Vaše matka je rozená sportovkyně a nevíte, co jí můžete dát v její zvláštní den? Nebojte se a důvěřujte nám! Zanecháme vám spoustu krásných nápadů, abyste mohli být fenomenální se svou matkou a polštářem.
číst dál
Aymar Navarro je třetí ve finále Freeride World Tour ve Verbier
Aymar Navarro je třetí ve finále Freeride World Tour ve Verbier
Aranský lyžař Aymar Navarro stojí na stupních vítězů velkého finále Freeride World Tour 2021 s bronzovou medailí v rukou. Kromě toho, že byl korunován na třetím místě v největší konkurenci
číst dál
5 dokonalých dárků ke dni otců
5 dokonalých dárků ke dni otců
Už nemysli! Kupte tátovi ten sportovní doplněk, po kterém touží. Ve společnosti Uller® vám nabízíme těchto 5 možností dárků ke Dni otců, které budou po dlouhou dobu určitě vašimi oblíbenými
číst dál
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Sportovní brýle pro běh jsou nezbytné, když cvičíte běh a trekking. Venkovní sporty jsou pro tělo i ducha extrémně osvobozující. Nejen jakýkoli pár depo brýlí
číst dál