Objevte STĚNU Naše nová kolekce lyžařských masek!

Ledna 03, 2021

Lyžařské brýle s výměnnými čočkami

Ve sportovní módě nemůže nikdo zůstat pozadu a o Uller® jsme si toho vědomi. Z tohoto důvodu náš tým designérů, kteří se zajímají o freeride, horské sporty a opravdové dobrodružství, každý den pokračuje v práci na přinášení nejnovějších trendů v lyžařských maskách při zachování kvality a optimálního výkonu, ze kterého vycházíme. děláme v Uller® od našeho prvního uvedení na trh. Při této příležitosti představujeme novou kolekci lyžařských masek od neohrožených hor a pro ty, kteří se ničeho nebojí: nová kolekce lyžařské masky "THE WALL"; Jedná se o čtyři jedinečné a exkluzivní modely x-polárních výměnných masek s magnetickými čočkami určené pro kvalitu a pohodlí lyžařů a snowboardistů, kteří chtějí dosáhnout hranice hory ... Chcete vědět více o našich nových lyžařských brýlích "The Wall" „?

z Uller® Vždy se snažíme, aby se naše lyžařské a sportovní masky dotýkaly dokonalosti, zatímco ve světě horských sportů dáváme důležitost, kterou si móda zaslouží. Naše brýle jsou plně přizpůsobeny potřebám našich profesionálních sportovců a freeriderů, kteří vědí, co chtějí být skutečně připraveni na akci!

Jak to víte, způsob našeho týmu Uller® Uvedení lyžařských masek na trh je v první řadě shromážděním všech informací potřebných k provedení návrhu a odtud provedením nezbytných úprav, aby vyhovovaly nejvyšším požadavkům sportovců. Po této tvrdé práci jsme konečně dostali nejoptimálnější výsledek, který jsme hledali, a nyní chceme, abyste nás podrobili testu!

Lyžařské brýle Uller The Wall vyměnitelné magnetické čočky 

LYŽAŘSKÉ MASKY S VYMĚNITELNÝMI MAGNETICKÝMI ČOČKAMI

Proč nová kolekce lyžařských masek ULLER THE WALL® je pro vás?

Modely v naší kolekci ULLER THE WALL® zahrnuje systém výměny magnetických čoček. Systém, který vám umožní kdykoli vyměnit čočky podle povětrnostních podmínek v daném okamžiku. Rychlé, jednoduché a pohodlné! Je to díky magnetům, které jsme začlenili, kromě ukotvení čočky k rámu je to velmi snadné. Představte si, že jste schopni vyměnit čočky za pouhé 2 sekundy !!

Výměnné magnetické čočky

Zahrnují DVA různé ČOČKYkteré si můžete vyměnit podle svých potřeb na skladě: 

  • Hlavní objektiv kategorie 3, ideální pro slunečné dny.

Objektivy v kategorii 3

  • Sekundární čočka kategorie 1 pro dny s nízkou viditelností a špatné podmínky.

Objektivy v kategorii 1

Lyžařské masky Vyměnitelné magnetické čočky

PREMIUM SKI MASKY S TECHNOLOGIÍ OBJEKTIVU VYSOKÁ TECHNICKÁ VÝKONNOSTNÍ OPTIKA X. POLAR

Naše kolekce Lyžařské brýle ULLER THE WALL® Je vyroben nejmodernější technologií v optice na světě! S našimi čočkami High Tech Performance Optics X-POLAR dosahujeme definice a jasnosti nad normální, což umožňuje jezdcům lépe ocenit jejich prostředí s ideálním kontrastem a velkolepou barvou. Jeho velká ostrost dokáže zvýšit kontrast a věrnou věrnost barev, a tím zlepšit vidění okolí a reliéf.

Ve společnosti Uller® máme nejmodernější technologii v optice na světě. Z tohoto důvodu začínají naši freerideri u nás a vždy se rozhodnou zůstat. A to díky naší High Tech Performance Optics X-POLAR, s níž dosahujeme nadprůměrné definice a jasnosti vidění, což nám umožňuje najít efektní kontrast a barvu čočky brýlí. 

Lyžařské masky Vyměnitelné magnetické čočky

Náš model Lyžařské brýle ULLER THE WALL® vyrobený naším týmem High Tech Performance Optics X-POLAR zahrnuje systém výměny magnetických čoček. Tento inovativní systém umožňuje snadno a rychle vyměnit objektiv, kdykoli to vyžadují klimatické podmínky hory.

Je to díky obrazům, které mají, ukotvení objektivu k rámu, způsob, jakým je extrémně snadné vyměnit objektivy za pouhé dvě sekundy. V krabici obsahuje dva různé objektivy: 

  • Hlavní objektiv kategorie 3, ideální pro slunečné dny
  • Sekundární čočka kategorie 1 pro dny s nízkou viditelností a špatné podmínky.

X-polární optická technologie

KVALITA A SHODA

Taky, Lyžařské brýle ULLER THE WALL® Jsou vyrobeny z nejlepších materiálů k dosažení větší odolnosti a houževnatosti proti jakémukoli typu nárazu. Jedná se o lyžařské masky, jejichž velikost umožňuje jejich klasifikaci jako unisex, protože jsou používány našimi jezdci, muži i ženami! Objektivy X-POLAR, které obsahují dvouvrstvý systém Dual Layer AntyFog, nám pomáhají vyhnout se zamlžování, které je v horách tak nepříjemné, a zároveň chrání naše oči ochranou před ultrafialovým zářením. A to vždy a zároveň nabízí pohodlí a lehkost, které víme, že naši jezdci potřebují!

VENTILACE JE PRVNÍ

Náš tým Uller® klade maximální důraz na vykonávání tvrdé práce, aby naše lyžařské masky získaly specializovaný ventilační systém, který funguje pro naše jezdce po celou dobu na hoře. Správná cirkulace vzduchu nalezená v lyžařských brýlích Uller® „The Wall“ nám umožňuje dosáhnout pohodlí a lehkosti jako žádné na trhu. Náš ventilační systém snižuje pocit tepla, a proto snižuje možnost pocení na obličeji, protože lyžařské masky mají boční a přední ventilaci, aby rychleji a příměji cirkulovaly vzduch. Nezapomeňte na vrstvu pěny, kterou máme mezi čočkou a povrchem obličeje, která poskytuje pohodlí a úplné přizpůsobení se poslání, kterému jsou naše oči upřednostňovány při každé praxi, kterou děláme na hoře.

A jako by to nestačilo ... Zapomeňte na mlžení s naším novým lyžařské masky ULLER THE WALL® ! Díky úpravě proti zamlžování jsou dny teplejší nebo během aerobní aktivity na svahu snižuje lyžařská maska ​​zamlžování způsobené rozdílem teplot mezi exteriérem a interiérem. Proto se naši jezdci cítí naprosto pohodlně při provádění jakéhokoli druhu činnosti díky: 

  • Dvojitá čočka (dvouvrstvá) s ochranou UV-400
  • Antifog léčba (anti-mlha)
  • Větrací otvory

Lyžařské masky Vyměnitelné magnetické čočkyLYŽAŘSKÉ MASKY S PÁSEM S ÚPRAVOU PROTI POSUZU

Samozřejmě nemůžeme zapomenout na velký detail našich lyžařských masek ... stužky! Ve sbírce lyžařské masky ULLER THE WALL® Zaměřili jsme se také na zahrnutí protiskluzových a nastavitelných nastavovacích popruhů, které jsou ideální pro všechny typy hlavy a obličeje, aby byla lyžařská maska ​​pevná a bez možnosti sklouznutí. Kromě toho jsou také kompatibilní s jakýmkoli typem přilby, se kterou naši jezdci nebo profesionální sportovci provádějí tuto činnost!

Lyžařské a snowboardové brýle pro freeridery The Wall Blue / Red - Lyžařské brýle a brýle Blizzard pro muže a ženy

Výměnné magnetické čočky

DRAŽŠÍ LYŽE S PREMIUM KVALITOU

Naše kolekce lyžařské masky ULLER THE WALL® Jsou vytvořeny a pro freeridery. Vždy s nejvyšším technickým výkonem, který zaručuje nejlepší výkon a maximální spolehlivost v nejextrémnějších podmínkách během tréninku Freeride. Všechny naše designy lyžařských masek jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám, které náš tým freeriderů od produktu vyžaduje, a to jak z hlediska materiálů, tak pohodlí. A vy, odvážíte se vyzkoušet naši novou kolekci a opravdu si užít technické vlastnosti, které nabízíme? Vždy navrženo pro naše freeridery v srdci, s touhou vrátit se do hor!

Uller® je oficiální sponzorující značka: Grupo Aramon (Formigal, Panticosa, Cerler, Javalambre a Valdelinares), Astún, Altitude HeliSki Aragón, Whistler Wander, Boi Taüll a El Dorado Freeride.


Související publikace

5 dokonalých dárků ke dni otců
5 dokonalých dárků ke dni otců
Už nemysli! Kupte tátovi ten sportovní doplněk, po kterém touží. Ve společnosti Uller® vám nabízíme těchto 5 možností dárků ke Dni otců, které budou po dlouhou dobu určitě vašimi oblíbenými
číst dál
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Tak by měly být nejlepší sportovní brýle pro běh!
Sportovní brýle pro běh jsou nezbytné, když cvičíte běh a trekking. Venkovní sporty jsou pro tělo i ducha extrémně osvobozující. Nejen jakýkoli pár depo brýlí
číst dál
Nejlepší brýle pro sport 2021 | Sportovní brýle Uller® BOLT!
Nejlepší brýle pro sport 2021 | Sportovní brýle Uller® BOLT!
Objevte naše nové sportovní brýle Uller® BOLT vyrobené sportovními a dobrodružnými profesionály a vždy hledejte maximální pohodlí a lehkost při sportu, jako je běh
číst dál
Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!
Objevte naše nové lyžařské brýle ULLER® CORNICE!
Sjezdovky jsou již otevřené, sníh na nás čeká. A od společnosti Uller® máme vše připraveno k akci. Z tohoto důvodu je náš tým designérů a vášnivý zároveň
číst dál
Lyžařské brýle s výměnnými skly ... Důležitější než jste si mysleli!
Lyžařské brýle s výměnnými skly ... Důležitější než jste si mysleli!
Vždy musíme být vybaveni nejlepším možným způsobem. Ochrana našeho vidění a našich očí je zásadní a zároveň se musíme přizpůsobit povětrnostním podmínkám, které zde existují
číst dál
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Naše nejprodávanější lyžařské brýle v roce 2020!
Navzdory tomu, že letošní rok 2020 byl něco netypického, chtěli jsme od Uller® i nadále nabízet našim freeriderům a sportovcům tu nejvyšší možnou kvalitu, aby bylo možné tento sportovní zážitek i nadále pociťovat.
číst dál
F * CK 2020 | ULLER
F * CK 2020 | ULLER
Bezpochyby to všichni říkáme nahlas: FUCK 2020! Skutečně radikální rok ... chápeme, že to byl skutečně tento rok, těžko pochopitelný, těžko vysvětlitelný a také těžko překonatelný, ... ALE
číst dál
Optická móda Ideální dárek pro Reyes!
Optická móda Ideální dárek pro Reyes!
 Určitě to bude nejlepší dárek! Sluneční brýle vhodné pro muže i ženy a perfektně se přizpůsobující kontuře obličeje, aby dosáhly všech možných pohybů, které disciplína vyžaduje
číst dál